رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۲
  • کد خبر : ۱۲۴۲
  • چاپ خبر : محکومیتِ خود ارضایی با یک فاجعه
محکومیتِ خود ارضایی با یک فاجعه
با یکی از مضرترین پیامدهای خودارضایی آشنا شوید

محکومیتِ خود ارضایی با یک فاجعه

ذهنیک : خود ارضایی ممکن است عامل فجایع زیادی باشد اما فاجعه ای که در این مطلب به آن میپردازیم این عمل را به شدت محکوم خواهد کرد. نسلی که از بیماری های روحی و جسمی رنج خواهد برد , بچه هایی که از انواع بیماریهای مادرزادی با درد دستو پنجه نرم خواهند کرد , […]

ذهنیک : خود ارضایی ممکن است عامل فجایع زیادی باشد
اما فاجعه ای که در این مطلب به آن میپردازیم این عمل را به شدت محکوم خواهد کرد.

نسلی که از بیماری های روحی و جسمی رنج خواهد برد , بچه هایی که از انواع بیماریهای مادرزادی با درد دستو پنجه نرم خواهند کرد , که البته ; اگر درد برایشان دستو پنجه ای باقی بگذارد.

خودارضایی میتواند عامل یک فاجعه بیولوژیکی در آینده برای نسل انسان باشد;
شما با خودارضایی مخصوصا در نوع شدید آن , بر روی عملکرد طبیعی بدنتان تاثیرات سویی خواهید گذاشت.

شما عوامل وراثتی خود ( شامل شناسه های روانی و جسمانی ) که قرار است به نسل بعدیتان منتقل شود را به صورتی غیر طبیعی, به وسیله خود ارضایی دستکاری میکنید.

در این صورت و به احتمال زیاد اگر به همین روند ادامه دهید ; در آینده فرزندانی را خواهید داشت , که اشک شما از دیدن رنجهایشان در خواهد آمد و میدانید عمق این فاجعه در کجای این قضیه نهفته؟

اینکه نمیداند این دردها را پدر و یا مادرش به جان او انداخته , زمانی که یک ساعت لذت زودگذر که از آسیبش هم با خبر بودن را به سلامتی فرزندشان ترجیح دادن.

اینکه خود و فرزندتان به چه نحوی این آسیبها را بروز می دهید خود یک مساله جداست , اما یکی از بدترین آسیبها میتواند تاثیر بر ذهن شما باشد یعنی در حقیقت بر ماهیت فیزیکی ذهن که همان مغز باشد تاثیر منفی خواهید گذاشت , به صورتی که به نسل بعدی شما منتقل میشود.

شما با هر ملیت و از هر قومی که باشید با هر دین و با هر مذهبی که باشید , خودارضایی فاجعه ای است که نه تنها به شما بلکه در بلند مدت به اطرافیان و جامعه ای که در آن زندگی میکنید آسیب خواهد زد.

با همین یک دلیلی که مطرح شد این عمل قاطعانه محکوم میشود , اما قطعا دلایل زیادی در دست است که شما بدانید خودارضایی یعنی خودزنی و خودزنی یعنی آسیب و آسیب شما یعنی ; ناراحتی خود و اطرافیانتان.

با مجموعه مطالب مرتبط با موضوع #خودارضایی با شما همراهیم.

۱۸+
کانال تلگرام

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
هزاران مطلب ذهنیک را فقط در صفحات اجتماعی ذهنیک مشاهده نمائید

جهت ورود به هر یک از صفحات ما روی یکی از گزینه های زیر کلیک فرمایید

جهت مشاهده ی خود سایت بر روی علامت ضربدر کلیک کنید